back

Слово про колегу

29 січня 2021

Є люди, які народжуються для того, щоб бути лідерами. Доля наділяє їх багатьма талантами — розумом, мудрістю, вмінням розбиратися в людях і блискавично давати оцінку тій чи іншій ситуації, вмінням повести за собою колектив, заслужити повагу та визнання. Саме таке враження складається про Костянтина Борисовича Чаленка, керівника апарату Срібнянської районної державної адміністрації. Чіткість і лаконічність мовлення, щирість і відкритість у спілкуванні, принциповість та деяка категоричність у судженнях, що підкріплена знаннями, досвідом і впевненістю у собі. І неначе ще одним підтвердженням цьому є зовнішність Костянтина Борисовича — міцна кремезна постать, уважний погляд карих очей і дещо незвична для декого харизматичність говорять про те, що перед вами людина неординарна, яка не терпить лукавства і фальші, вимоглива не лише до інших, а й до себе — насамперед. Мабуть, все це і можна об’єднати в єдине поняття — сильна особистість.

Завдяки йому ми змогли створити дружний колектив, люди в якому працьовиті, добрі і веселі. Спасибі йому за те, що навіть в найскладніших стресових ситуаціях не дозволяє падати духом і зберігати оптимізм і впевненість у собі. Все це необхідно для результативної праці. Дякуємо за те, що будні не є рутиною і буденністю, а кожен новий ранок – це яскравий і оригінальний робочий час, хоча й за Протоколом.

Костянтин Борисович цими днями відсвяткував свій ювілейний день народження. Хочеться низько вклонитися перед ним за те, що від був, є і залишиться професіоналом своєї справи. Такі працівники безцінні. Просте українське дякуємо за високу якість роботи і за чудовий підсумок.

Костянтину Борисовичу з нагоди шістдесятиріччя оголошена подяка голови Чернігівської обласної державної адміністрації, вручена Почесна грамота президії обласної організації Профспілки працівників державних установ за багаторічну сумлінну працю та активну участь у житті профспілкової організації.

Колектив районної державної адміністрації щиро вітає свого апаратного керівника з прекрасним ювілеєм і бажає ще багато років плідної праці на благо рідної Срібнянщини, здоров’я, життєвої наснаги та натхнення, радості від кожного дня та успіхів у всіх починаннях!

Дякуємо за Ваші старання і працю, Костянтине Борисовичу. Бажаємо натхнення – Ви подяку заслужили! Нехай Ваше життя буде щасливим. Нових перемог і не здаватися перед важкими доленосними завданнями. Нехай буде прихильною до вас фортуна, приносить тільки радість і успіх.