back

Проведено засідання спостережної комісії

04 травня 2020

 

Сьогодні 4 травня відбулося засідання спостережної комісії Срібнянської районної державної адміністрації, яке відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії Микола Близнюк. Робота комісії проходила за участю начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації, заступник голови комісії Світлани Соловей, головного спеціаліста взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату  районної державної адміністрації, відповідального секретаря комісії Олени Желіби.

 

Робота комісії проходила за участі членів комісії та запрошених — Анатолія Діденка, начальника Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області та Андрія Кривов´яза, начальника сектору превенції Срібнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

 

Під час роботи комісії розглянуто питання про надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання та розгляд справи засудженого. Зазначена тема обговорена та вивчена присутніми, присутніми прийнято відповідне рішення.