back

Пожежна безпека в побуті

16 березня 2020

 

Шановні жителі Срібнянського району!

На даний час в країні введений режим карантину і майже всі ви знаходитесь вдома, зараз як ніколи ви маєте бути обережними, щоб лихо до вас не підкралось з тієї сторони з якої ви не очікуєте.

 

Тому Срібнянський районний сектор застерігає вас і хоче нагадати вам правила пожежної безпеки в побуті, основні причини від яких виникають пожежі- перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Щоб такого не трапилося  пожежі, необхідно суворо дотримуватися  встановлених для всіх правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів.

 

Це слід виконувати кожному:

  • слід вчасно проводити  ревізію електропроводки, утримувати  в справному стані розетки,  вимикачі, рубильники та інші  електроприлади;
  • категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів; 
  • йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.

 

Якщо сталася пожежа, телефонуйте за номером 101. Намагайтеся якнайшвидше покинути палаюче приміщення. Не втрачайте часу на порятунок майна, головне - врятувати себе і інших.

 

Також Срібнянський районний сектор звертає вашу увагу на дотримання правил поводження при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

           Варто ще раз наголосити:

           У жодному разі не залишайте дітей без нагляду.

           Суворо дотримуватися правил безпечної поведінки.

           В екстрених ситуаціях телефонуйте за номером 101.

Вячеслав ФЕСЕНКО

начальник Срібнянського РС Управління

ДСНС України у Чернігівській області