back

Засідання спостережної комісії

02 березня 2020

 

Сьогодні 2 березня відбулося засідання спостережної комісії Срібнянської районної державної адміністрації, яке відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії Микола Близнюк. Робота комісії проходила за участю начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації, заступник голови комісії Світлани Соловей, головного спеціаліста взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату  районної державної адміністрації, відповідального секретаря комісії Олени Желіби. Робота комісії проходила за участі членів комісії та запрошених — Анатолія Діденка, начальника Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області та Андрія Кривов´яза, начальника сектору превенції Срібнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

 

Одне з питань, яке розглядали присутні стосувалося законодавчого забезпечення спостережних комісій для здійснення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

Порушувалося питання про розгляд справи засудженого.

 

Кожне з питань висвітлено під час роботи спостережної комісії, вивчене та обговорене. По питаннях прийняті відповідні рішення.