back

Голова районної державної адміністрації вручила Почесну грамоту з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

08 листопада 2019

 

«Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва» з 2014-го року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013-го року № 717/2013, відзначається 9-го листопада, спільно з Днем української писемності та мови.

 

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Багата талантами Срібнянщина, адже наші земляки володіють великим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва району. Їхня творча праця  вражає своєю неповторністю та різносторонністю репертуару, вони гідно презентують самобутнє мистецтво нашого краю.

 

За вагомий внесок в розвиток народного аматорського мистецтва та з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко Почесною грамотою районної державної адміністрації нагородила хоровий колектив Подільського будинку культури Срібнянської селищної ради (керівник - ВІРЧЕНКО Володимир).

Здійснення усіх заповітних мрій та творчих злетів усім присутнім побажали голова районної ради Олена Панченко та секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк.

Продовжуйте й надалі  дарувати незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки неможливі нові культурні зміни у нашому житті.