back

Засідання спостережної комісії

04 жовтня 2018

 

3 жовтня 2018 року при Срібнянській районній державній адміністрації відбулось чергове засідання спостережної комісії. Його відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, а також голова спостережної комісії Микола Близнюк.

 

ПІд час роботи спостережної комісії розглядалися такі питання:

1. Про інформацію директора Срібнянського районного центру зайнятості по питаннях працевлаштування осіб, які повернулися з місць обмеження та позбавлення волі, амністованих та осіб, які звільнені від відбування покарання.

2. Про організацію спостережною комісією виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбуття покарання та контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.

 

По даних питаннях виступили Владислав Косенко та Микола Близнюк. Участь в обговоренні взяли члени комісії Дмитро Вовчук, Микола Діденко, Людмила Хоменко та запрошений на засідання начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анатолій Діденко.

***

4 вересня 2018 року відбулося засіданні спостережної комісії в Срібнянській районній державній адміністрації. 

Його відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, а також голова спостережної комісії Микола Близнюк.

 

Під час роботи засідання розглянуто ряд питань, зокрема:

  1. Про обрання заступника голови спостережної комісії;
  2. Про закріплення за кожним з членів спостережної комісії осіб, які повернулися з місць обмеження та позбавлення волі та осіб, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі;
  3. Про затвердження плану роботи спостережної комісії Срібнянської районної державної адміністрації на вересень – грудень 2018 року.

По даних питаннях виступив голова спостережної комісії Микола Близнюк. Участь в обговоренні взяли секретар комісії Олена Желіба, члени комісії Дмитро Вовчук, Олександр Матійко, Людмила Хоменко та запрошений на засідання начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анатолій Діденко.

По розглянутих питаннях прийняті відповідні рішення.