back

Засідання спостережної комісії

11 січня 2019

 

11 січня відбулося засідання спостережної комісії Срібнянської районної державної адміністрації.

Засідання комісії відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії Микола Близнюк.  

 

В роботі комісії взяли участь відповідальний секретар комісії Олена Желіба, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Світлана Соловей, а також члени комісії заступник начальника відділу «Срібнянське бюро правової допомоги» Ніжинського міського центру безоплатної вторинної правової допомоги»  Дмитро Вовчук, начальник Срібнянського районного центру зайнятості Владислав Косенко, в.о. старости Горобіївського старостинського округу Олександр Матійко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Микола Мащенко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Віталій Никоненко, провідний фахівець із соціальної роботи Срібнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді Людмила Хоменко та запрошені — начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анатолій Діденко, начальник сектору превенції Срібнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Андрій Кривов’яз.

 

Під час роботи спостережної комісії розглядали питання про роботу з особами, що прибули з місць позбавлення волі по якому доповідав Микола Близнюк. Його виступ доповнили Владислав Косенко, Анатолій Діденко та Андрій Кривов’яз.

 

Олена Желіба виступила перед присутніми з питанням про закріплення за кожним з членів спостережної комісії осіб, які повернулися з місць обмеження та позбавлення волі та осіб, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі. Виступ відповідального секретаря комісії доповнили Дмитро Вовчук, Світлана Соловей та Микола Мащенко.

 

По питаннях, що розглядалися на засідання спостережної комісії прийняті відповідні рішення, що базуються на нормах чинного законодавства України.