back

Засідання спостережної комісії

06 лютого 2019

 

Сьогодні, 6 лютого, відбулося засідання спостережної комісії Срібнянської районної державної адміністрації. Відкрив та провів засідання голова комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Близнюк.

В роботі взяли участь заступник голови комісії, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Світлана Соловей, відповідальний секретар комісії, головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату  районної державної адміністрації Олена Желіба, члени комісії та запрошені.

 

Під час роботи спостережної комісії, були розглянуто декілька питань:

1. Про інформацію директора Срібнянського районного центру зайнятості по питаннях працевлаштування осіб, які повернулися з місць обмеження та позбавлення волі, амністованих та осіб, які звільнені від відбування покарання.

2. Про організацію спостережною комісією виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбуття покарання та контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.

 

По першому питанні виступив директор Срібнянського районного центру зайнятості Владислав Косенко. Доповнили його виступ начальник відділу «Срібнянське бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Вовчук та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Микола Мащенко.

Головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату  районної державної адміністрації Олена Желіба доповіла про організацію спостережною комісією виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбуття покарання та контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання. Її виступ доповнили начальник сектору превенції Срібнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Андрій Кривов'яз та начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анатолій Діденко.

 

По питаннях, що розглядалися на засідання спостережної комісії прийняті відповідні рішення, що базуються на нормах чинного законодавства України.