back

Горять поля, ліси, луки!

25 березня 2019

 

З приходом весняної пори, ігноруючи вимоги ряду діючих законодавчих документів, люди починають спалювати на присадибних ділянках, сільгоспугіддях і полях суху траву, стерню, листя або сміття.

Кожного дня на території області виникає все більше і більше пожеж за причини випалювання сухої трави, що також можуть  призвести до серйозних наслідків. 

У зв’язку з цим, ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ просить населення дотримуватися вимог Законів України "Про охорону атмосферного повітря" (ст.16), “Про охорону навколишнього природного середовища” (ст.12; 22) та правил пожежної безпеки. Це дозволить Вам не стати винуватцем пожежі, уникнути зайвих матеріальних втрат та не спричинити загрозу власному життю й безпеці оточуючих Вас людей.

Слідкуйте за розвагами дітей, роз’яснюйте їм про небезпеку пожеж, ховайте від них сірники та запальнички. Перебуваючи в лісових масивах і паркових зонах, не кидайте непогашені сірники, недопалки та ні в якому разі не розпалюйте вогнища та не забувайте правила поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами. У разі пожежі, надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101.

 

 

Начальника Срібнянського РС Управління

ДСНС України у Чернігівській області

В'ячеслав ФЕСЕНКО