07 листопада 2018

 

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

(НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) 

 

Адреса: 17300, Чернігівська область,  смт. Срібне, вул. Незалежності, 10

Тел. (04639) 2-13-76

E-mail: [email protected]

Веб-сайт: http://sribnetercentr.at.ua

Директор: Пиндюра Жанна Миколаївна

 

Територіальний центр утворюється для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

Срібнянський районний територіальний центр провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

На соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у територіальному центрі мають право: 

  • Громадяни похилого віку, інваліди, хворі (із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я;
  • Громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей, нижчий ніж прожитковий мінімум для сім`ї.


При територіальному центрі працює чотири відділення:

  • відділення соціальної допомоги;
  • відділення надання адресної грошової та натуральної допомоги;
  • стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян на 28 л/місць;
  • відділення денного перебування.

Працівники центру співпрацюють з громадськими, первинними ветеранськими та волонтерськими організаціями, релігійними конфесіями, виконкомами сільських рад, керівниками сільськогоосподарських підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності задля здійснення єдиної мети - допомогти ветеранам війни та праці, інвалідам відчути фізичне та психологічне задоволення, радість, свою повноцінність і потрібність, зробити життя яскравим, комфортним, залучити до творчості, відволікти від сумних думок, повернути віру в свої можливості. Адже кожна людина похилого віку повинна жити комфортно, відчувати підтримку та турботу з боку влади.

   Здорова, активна, щаслива старість – це мета кожної людини і робітників територіального центру.

Діяльність територіального центру і надалі буде спрямована на підняття рівня організації соціальної роботи в районі, розширення спектру і контингенту отримувачів соціальних послуг, сприяння безпечній життєдіяльності людей похилого віку, особами з інвалідністю та громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації.

 Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази безоплатно забезпечує громадян:

1) продовольчими товарами:

- до Дня Перемоги (9 Травня),

- до Міжнародного дня людей похилого віку (1 жовтня),

- до Міжнародного дня інваліда (3 грудня)

2) кваліфікованими медичними послугами.

3) грошовими допомогами

Грошові допомоги надаються громадянам, яким виповнилося 100 і більше років та

одиноким непрацездатним громадянам, які обслуговуються територіальним центром.

4) одягом, взуттям


Наше завдання – вселити в людей надію в добро. Працівники терцентру стали членами великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних, радіють, коли вдячністю сяють обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі.