back

Продовжується підготовка до святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

04 травня 2012

4 травня перший заступник голови райдержадміністрації Т.М. Федюк провела засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі заходів з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Відкриваючи засідання, Т.М. Федюк підкреслила, що основні пріоритети діяльності районної влади спрямовані на забезпечення соціального захисту ветеранів війни, увічнення пам’яті про Перемогу, героїчні, бойові і трудові звитяги українського народу в часи Великої Вітчизняної війни, виховання у молоді почуття патріотизму, поваги та вдячності ветеранам за їхні ратні і трудові подвиги у боротьбі з фашизмом.

Далі вона зазначила, що підготовка до всіх заходів здійснюється у тісній співпраці з організацією ветеранів, районними установами, організаціями які безпосередньо займаються питаннями забезпечення соціального захисту ветеранів війни та праці.

Як зазначалося на засіданні, у районі в святкові дні відбудеться урочиста зустріч керівництва району з підопічними стаціонарного відділення територіального центру та в рамках затверджених заходів пройде урочистий мітинг і святковий концерт.

А також покладання квітів до братських могил і монументу «Мати-Батьківщина».

У навчальних закладах району проходитимуть зустрічі з ветеранами, тематичні години спілкування, конкурси на кращий твір, вірш, авторську пісню про війну. В бібліотеках та музейних установах району відбудуться тематичні виставки, присвячені Великій Перемозі.

На завершення засідання перший заступник голови райдержадміністрації Т.М. Федюк наголосила: «Одним із першочергових завдань районної влади є належне забезпечення повсякденних потреб, духовних інтересів та поліпшення життя громадян старшого покоління».