13 липня 2018

 


 

Засідання спостережної комісії 

4 вересня 2018 року відбулося засіданні спостережної комісії в Срібнянській районній державній адміністрації. 

Його відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, а також голова спостережної комісії Микола Близнюк.

 

Під час роботи засідання розглянуто ряд питань, зокрема:

  1. Про обрання заступника голови спостережної комісії;
  2. Про закріплення за кожним з членів спостережної комісії осіб, які повернулися з місць обмеження та позбавлення волі та осіб, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі;
  3. Про затвердження плану роботи спостережної комісії Срібнянської районної державної адміністрації на вересень – грудень 2018 року.

По даних питаннях виступив голова спостережної комісії Микола Близнюк. Участь в обговоренні взяли секретар комісії Олена Желіба, члени комісії Дмитро Вовчук, Олександр Матійко, Людмила Хоменко та запрошений на засідання начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анатолій Діденко.

По розглянутих питаннях прийняті відповідні рішення.

 

 


 

Розпорядження голови районної державної адміністарції про утворення спостережної комісії.doc

 


УВАГА! 

Згідно з Положенням про спостережні комісії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 р. № 429, інформуємо про припинення повноважень спостережної комісії районної державної адміністрації та про початок формування нового її складу.

Підприємства, установи і організації, які бажають включити до складу комісій своїх представників повинні подати до районної державної адміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи або рішення керівного органу організації.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.