back

Нарада в райдержадміністрації

25 квітня 2012

24 квітня голова районної державної адміністрації С.В.Рубашка в залі засідань райдержадміністрації провів нараду із своїми заступниками, керівниками управлінь і відділів, апаратом райдержадміністрації, міським головою, керівниками окремих районних служб і організацій з питань виконання актів вищестоящих органів державної виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації, розв’язання проблем соціально-економічного розвитку району.

Керівник району підняв питання стану правопорядку, пожежної та санітарно-медичної безпеки в районі за минулі вихідні та святкові дні, проведення благоустрою. Окремо зупинився на перебігу весняно-польових робіт. Зазначив, що на даний час в районі склалася критична ситуація через несприятливі погодні умови.

Поінформував присутніх про заплановане на 28 квітня відкриття навчально-виховного комплексу в с. Дорогинка. Де проводяться завершальні роботи по будівництву дошкільного навчального закладу та реконструкції спортивного залу в місцевій загальноосвітній школі.

Голова райдержадміністрації окреслив шляхи реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича (підняття рівня пенсійного забезпечення, виплат інвалідам війни з нагоди Дня Перемоги, виплат компенсації за вклади в Ощадбанку СРСР).

«Втілення в життя соціальних ініціатив Президента України – першочергове завдання для місцевих органів державної влади» – наголосив С.В.Рубашка.