back

Народний депутат Олег Дмитренко:«Держава не змушує об’єднуватись, вона відкриває можливості для того, аби громада могла більше отримувати доходів і, відповідно, на свій розсуд ними розпоряджатися» .

13 березня 2017


Позавчора народний депутат України Олег Дмитренко разом із жителями Дігтярівської селищної обговорили процес об’єднання територіальних громад.
У громадських слуханнях узяли участь заступник голови райдержадміністрації Ірина Мартинюк, депутати районної та селищної рад.
Олег Дмитренко детально зупинився на перспективах та економічних аспектах добровільного об’єднання територіальних громад, а також на проблемних питаннях, що виникатимуть в процесі об’єднання. Зосередив увагу присутніх на тому, які права та обов’язки матиме територіальна громада у разі об’єднання, як зміняться надходження в місцевий бюджет та куди використовуватимуться кошти.
В ході громадського слухання присутні мали можливість запитати щодо бачення перспектив розвитку Срібнянської громади: створення робочих місць, розвитку інфраструктури, медицини, освіти, якості надання соціальних послуг та фінансового забезпечення громади. Турбувало найбільше питання, чи буде позитивний результат після об’єднання сільських громад у одну.
«Держава не змушує об’єднуватись, вона відкриває можливості для того, аби громада могла більше отримувати доходів і, відповідно, на свій розсуд ними розпоряджатися»,- зазначив народний депутат, завершуючи спілкування.
Після виступів проведено голосування, яким прийнято рішення підтримати ініціативу депутатів Срібнянської селищної ради про ініціювання добровільного об”єднання територіальних громад Срібнянського району у територіальну громаду з центром у Срібному. Попередні громадські слухання з позитивним результатом відбулися і в селі Гнатівка, яке також входить до складу Дігтярівської селищної ради. Назад