16 серпня 2016

Торгівельна мережа району станом на 01.01.2020 року налічувала 100 об’єктів стаціонарної роздрібної торгівлівельної мережі. Потребує поліпшення стан насичення торгівельної мережі товарами місцевих виробників, організація виїзного торгівельного обслуговування сільського населення товарами промислової групи, побутової техніки. В смт Срібне функціонує торгівельний майданчик на 70 торгових місць.

 


 

Динаміка цін на продукти харчування в Срібному

За інформацією, що надана відділом агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Срібнянської районної державної адміністрації, можемо ознайомитися з динамікою цін, як позитивною, так і негативною на окремі продукти харчування. Вивчення цін проводитлося в двох напрямках:

  • торгова мережа (магазини) селища;
  • продовольчий ринок  

На продовольчому ринку продукти харчування можна придбати щосереди та щоп’ятниці.

Наводиться середня ціна у такі хронологічні періоди:

  • 30.01.2017 р.
  • 30.06.2017 р.
  • 30.01.2018 р.
  • 30.06.2018 р.

 

 
 

 

 


 

Важливою складовою внутрішнього ринку є сфера обігу товарів та послуг, яка відіграє значну роль у забезпеченні потреб населення у товарах та послугах. Торгівельна мережа району налічує 96 об’єктів  роздрібної торгівлі, які належать фізичним особам - підприємцям. В райцентрі діє торгівельний майданчик на 70 торгових місць з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

 


 

Торгівельна мережа району налічує 91 об’єкт роздрібної торгівлі. Потребує поліпшення стан насичення торгівельної мережі товарами місцевих виробників, організація виїзного торгівельного обслуговування сільського населення товарами промислової групи, побутової техніки.