10 грудня 2014

 

ІНВЕСТИЦІЇ

 

У січні–вересні 2018р. підприємствами та організаціями району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 66325 тис.грн капітальних інвестицій, що становить 1,2 % загального обсягу капітальних інвестицій по Чернігівській області. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств.

Вагомі частки капітальних інвестицій освоєно в машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – майже 60% усіх інвестицій.

На одну особу припадає 5942,6 тис. грн., по області цей показник складає 5486,4 тис. грн.

 


 

Капітальних інвестицій у січні-червні 2018 року  освоєно 56 236 тис. грн., що становить 1,6 % до загального обсягу. Капітальні вкладення переважно здійснювалися за рахунок власних коштів підприємств.

На одну особу припадає 5038,6 грн капітальних інвестицій.

 


 

Капітальних інвестицій у січні-березні 2018 року  освоєно 24 146 тис. грн., що становить 1,4 % до загального обсягу. Капітальні вкладення переважно здійснювалися за рахунок власних коштів підприємств.

На одну особу припадає 2163,4 грн капітальних інвестицій.

 Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про стипендіальну програму Visby Programme для навчання в Швеції. Студенти, які вступають до магістратури в Швецію на денну форму навчання можуть претендувати на стипендію, яка покриває витрати на навчання і проживання. На кожен навчальний рік засновують близько 55 стипендій. Студентам також виплачується грант на покриття витрат пов’язаних з перельотом.
Дедлайн - 10 лютого 2017 р.
Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням:

http://bit.ly/1Xxt9zd та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35307/.


Також повідомляємо про стипендіальну програму для післядипломного навчання у Коледжі Європи (College of Europe). Стипендії надаються для отримання післядипломної освіти протягом 2017/2018 навчального року. Стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати.
Дедлайн - 18 січня 2017 р.
Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням:

https://www.coleurope.eu/ та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35350/ .
Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про стипендіальну програму Amsterdam Excellence Scholarships (AES) для навчання студентів в Амстердамському університеті.
Розмір гранту складає 25 тисяч євро, що покриває витрати на проживання та навчання.
Дедлайн - 15 січня / 17 лютого 2017 р.
Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням:

http://bit.ly/1kxo0JI та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35151/

 

 

Інвестиційні пропозиції

 

 

Виробництво цегли


На території району знаходиться 3 родовища глини, придатної для виготовлення високоякісної цегли, які зараз не використовуються. Є вільна земельна ділянка – територія колишнього цегельного заводу загальною площею 56 тис. кв.м, поряд – кар’єр. Існує можливість підведення природного газу та електропостачання.

Земельна ділянка розташована на відстані близько 3 км від районного центру та 1 км від автомагістралі, має під’їзні шляхи з твердим покриттям, знаходиться на відстані 26 км від найближчої залізничної станції.

 

 

Виробництво альтернативних видів палива

На землях запасу Горобіївської сільської ради розташоване родовище торфу "Горобіївське- 233", яке не використовується. Перспективним альтернативним видом палива для району може стати виробництво тирсових та щепових паливних брикетів.

 

Переробна промисловість


У смт. Срібному знаходиться колишній хлібозавод, який кілька років не працює, площею 1315,2 кв.м. Загальна площа земельної ділянки 11785 кв.м.

Підприємство має виробничі та адміністративні приміщення. Будівлі обладнані водопровідними мережами, існує можливість підключення газопостачання та електропостачання. Вся територія огороджена парканом. Залучення інвестицій дасть можливість ефективно використовувати наявну виробничу базу як заклад переробної чи харчової промисловості.

 

Промисловість


У смт. Дігтярі знаходиться колишня фабрика художніх виробів ім. 8 Березня.

Загальна площа земельної ділянки 5,6 га.

З 1985 по 1992 роки проводилась реконструкція підприємства з вартістю 1,0 млн. крб.
Напрямом реконструкції було відродження народних художніх промислів, зокрема килимове, ткацько-переборне і плахтове виробництво. Були побудовані виробничі цехи (ткацький, фарбувальний, підготовчий) та допоміжні цехи виробництва (котельня; станції: насосна, трансформаторна, хімічної та біологічної очистки; адміністративно-побутовий корпус та їдальня на 150 місць). Стан виробничої бази є задовільним. Килишнє підприємство обладнано водо-, електро- та каналізаційними мережами, має під’їзні шляхи.

Додаткові капітальні вкладення, спрямовані на покращення матеріальної бази підприємства, нададуть можливість організувати виробничу діяльність.