Срібнянська РДА
  Анонси
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


  Я МАЮ ПРАВО

  Новини

  Назад


  Шановні представники громадськості!


  Повідомляємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року 996», з метою оновлення Громадської ради при райдержадміністрації 30 грудня 2014 року розпорядженням голови райдержадміністрації № 320 припинено повноваження Громадської ради при райдержадміністрації.
  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розпочато роботу по створенню ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування складу нової Громадської ради при Варвинській райдержадміністрації.
  До складу ініціативної групи входять представники інститутів громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України) та органу, при якому утворюється громадська рада.
  Пропозиції щодо формування складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при райдержадміністрації від представників інститутів громадянського суспільства прийматимуться до 16 січня 2015 року за адресою: 17300, смт Срібне, вул. Леніна, 54.
  Контактна особа: Шуляк Володимир Павлович, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.
  Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

  ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ


  30 вересня 2013 року відбулося засідання громадської ради. Проводив засідання голова Громадської ради Віталій Никоненко.

  На розгляд було винесено питання:
  1. Реалізація в районі ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту(рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни).
  2. Про стан виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування» за підсумками ІІІ кварталу 2013 року.

  З інформацією по першому питанню виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.П. Мащенко, по другому питанню інформував спеціаліст І категорії юридичного відділу апарату райдержадміністрації О.В. Коровай.
  У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації О.В. Коваленко  ***********


  27 червня 2013 року в малому залі райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації О.Д.Власенко та голова районної ради Г.І. Голдовський. Проводив засідання голова Громадської ради Віталій Никоненко.

  Голова райдержадміністрації О.Д.Власенко насамперед привітав присутніх з 17-ю річницею Конституції і наголосив, що цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства як день великого консенсусу, верховенства національних інтересів над швидкоплинною політичною кон’юнктурою, а сама Конституція стала головним оберегом державності і демократії, гарантом незалежності і соборності України.

  Учасники засідання обговорили реалізацію в районі завдань і доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем та створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу. З інформацією по цьому питанню виступив перед присутніми директор Срібнянського районного центру зайнятості В.М. Косенко.

  ***********


  Розпочато прийом документів від ІГС для участі в установчих зборах для обрання складу Громадської ради при Срібнянській райдержадміністрації

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що 21 січня 2013 року о 15:00 в приміщенні райдержадміністрації (смт.Срібне, вул. Леніна, 54) відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

  До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України).

  Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються:
  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;
  • електронна версія вказаних документів у форматі Microsoft Word (.doc). Заява та додатки подаються у довільній формі (зразки документів додаються).

  За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено на офіційному веб-сайті Срібнянської райдержадміністрації.

  Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати до 11 січня 2013 року включно на адресу: вул. Леніна, смт.Срібне 17300, Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Срібнянської райдержадміністрації. Відповідальна особа: Власкова Вікторія Віталіївна, тел. 2-12-32.

  Зразок заяви та додатків щодо участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Срібнянській райдержадміністрації 

  Ініціативна група
  з підготовки установчих зборів
  інститутів громадянського суспільства
  для обрання складу громадської ради
  при Срібнянській райдержадміністрації державній адміністрації  ***********  14 грудня 2012 року відбулося засідання громадської ради.
  Спеціаліст I категорії юридичного відділу апарату райдержадміністрації О.В. Коровай ознайомив присутніх з районним планом заходів проведення Всеукраїнського тижня права, спрямованого на покращення обізнаності громадян із законодавством України, зупинившись на забезпеченні прав людини через створення об’єднань громадян. Він звернув увагу на основні відмінності нового Закону «Про громадські об’єднання», який набере чинності з 1 січня 2013 року.
  Голова громадської ради прозвітував про діяльність громадської ради протягом 2012 року. Присутні відмітили деякі недоліки та недопрацювання та визнали її роботу задовільною.
  Також було створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування оновленого складу громадської ради та затвердження її складу.
  У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації О.В. Коваленко.

  ***********


  17 вересня 2012 року відбулося засідання громадської ради. Цього дня Срібнянщина святкувала 69 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників, отож присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, віддав свої життя за Батьківщину.
  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.М. Крекотень розповіла про зміни до районного бюджету на 2012 рік - це питання виносилося на розгляд позачергової тринадцятої сесії районної ради шостого скликання 19 вересня.
  Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ райдержадміністрації В.В. Власкова винесла на обговорення КОНЦЕПЦІЮ гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.
  Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Шевченко С. І. розповів присутнім про підготовку до парламентських виборів 2012 року і зміни у виборчому законодавстві.
  Заступник голови райдержадміністрації О.В. Коваленко, який теж брав участь у засіданні, закликав усіх присутніх зайняти активну громадянську позицію, прийти 28 жовтня на виборчі дільниці і проголосувати на виборах до Верховної Ради України за майбутнє держави.

  ***********


  27 липня 2012 року відбулося засідання круглого столу за участю заступника голови райдержадміністрації П.О. Петрусенка та представників інститутів громадянського суспільства.
  На засіданні обговорювалося питання необхідності внесення змін до Закону України «Про громадські об’єднання», що вводиться в дію з 1 січня 2013 року.
  Перед присутніми виступила головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації В.В. Власкова. Вона розповіла про предмет громадського обговорення, терміни його проведення,повідомила, що офіційному веб-сайті райдержадміністрації розміщено посилання на текст закону в Інтернеті, адреси, куди надсилати зауваження та пропозиції за підсумками громадського обговорення.

  ***********


  16 липня 2012 року в малому залі райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради, присвячене 22-й річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.
  У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації О.Д.Власенко та голова районної ради Г.І. Голдовський.
  Голова райдержадміністрації О.Д.Власенко привітав присутніх з 22-ю річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України і наголосив, що цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства як день великого консенсусу, верховенства національних інтересів над швидкоплинною політичною кон’юнктурою.
  Учасники засідання обговорили історичне значення Декларації про державний суверенітет України. Голова районної ради Г.І. Голдовський зокрема зауважив, що 16 липня 1990 р. було зроблено важливий крок до проголошення незалежності України 24 серпня 1991 р.

  ***********


  26 березня 2012 року відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації О.Д.Власенко. Він розповів присутнім про соціальні реформи, що мають реалізовуватися у державі, чотири стратегічні напрямки яких Глава держави окреслив на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 7 березня ц. р.
  Першим напрямком є відновлення довіри суспільства до державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. Другим - комплексне перетворення підходів до оплати праці, податків та соціального страхування. Третій напрямок — глибока модернізація сфери соціального забезпечення. Четвертий - сприяння ефективній зайнятості та створення нових робочих місць для громадян.

  На засіданні також був затверджений план заходів, підготовлений відділом архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, що протягом квітня будуть проводитися в районі у рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою та озеленення «За чисте довкілля».

  ***********


  13 січня 2012 року відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації О.Д.Власенко.

  На розгляд були винесені питання:
  1. Про районний бюджет на 2012 рік.
  2. Про звіт про виконання районного бюджету за 2011 рік.
  3. Про Програму економічного та соціального розвитку району на 2012 рік
  Перед присутніми виступили начальник фінансового управління Г.М. Крекотень та начальник управління економіки райдержадміністрації Г.Г. Лизун.

  ***********


  25 грудня 2011 року відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації О.В. Коваленко.
  На порядок дня було винесено громадське обговорення проекту плану заходів з реалізації ініціативи «Партнерство „Відкритий Уряд”».
  Перед присутніми виступила головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації В.В. Власкова.
  Члени громадської ради підтримали Ініціативу "Партнерство "Відкритий Уряд", але своїх пропозицій з цього питання не внесли.
  Також голова громадської ради І.П. Карпенко розповіла про участь у конференції «Громадські ради в Чернігівській області: кращі практики та перспективи розвитку», у рамках якої відбулася зустріч голови облдержадміністрації В.М. Хоменка з головами громадських рад, та про участь у семінарі для голів громадських рад у м. Києві.

  ***********  21 грудня 2011 року в м.Київ відбувся семінар для голів громадських рад при районних державних адміністраціях Житомирської, Київської, Хмельницької та Чернігівської областей. У ході заходу було розглянуто наступні питання: "Механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, доступу до публічної інформації", "Методика вирішення проблем у нормотворчій діяльності", "Антикорупційне законодавство".

  У заході взяла участь голова Громадської ради при Срібнянській райдержадміністрації І.П. Карпенко.

  ***********


  1 грудня 2011 року з нагоди 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму у рамках конференції «Громадські ради в Чернігівській області: кращі практики та перспективи розвитку» голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з головами громадських рад при райдержадміністраціях та виконкомах міських рад області.

  У заході взяла участь голова Громадської ради при Срібнянській райдержадміністрації І.П. Карпенко.

  **********


  20 жовтня 2011 року відбулося спільне засідання Громадської ради та Колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації О.Д.Власенко та голова районної ради Г.І. Голдовський.

  На розгляд виносилися питання «Про Програму економічного та соціального розвитку району за підсумками 9 місяців 2011 року», «Про звіт про виконаним районного бюджету за 9 місяців 2011 року» та інші.

  Перед присутніми виступили начальник управління економіки райдержадміністрації Г.Г. Лизун та начальник фінансового управління Г.М. Крекотень

  ************  5 вересня 2011 року відбулося спільне засідання громадської ради та оргкомітету з підготовки та проведення традиційного Воздвиженського ярмарку. На засідання були запрошені керівники підприємств, установ та організацій району.

  В засіданні взяв участь голова райдержадміністрації О.Д.Власенко. Він закликав всіх присутніх долучитися в міру можливості до підготовчих робіт і дав конкретні завдання кожному.

  На засіданні також обговорювалася підготовка до відзначення 68-ї річниці визволення Срібнянщини від німецько-фашистських загарбників

  **********  24 червня 2011 року напередодні Дня Конституції України в малому залі райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації О.Д.Власенко та голова районної ради Г.І. Голдовський.

  Голова райдержадміністрації О.Д.Власенко привітав присутніх з 15-ю річницею Конституції і наголосив, що цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства як день великого консенсусу, верховенства національних інтересів над швидкоплинною політичною кон’юнктурою, а сама Конституція стала головним оберегом державності і демократії, гарантом незалежності і соборності України.

  Учасники засідання обговорили реалізацію конституційного права громадян на звернення та ознайомились з реалізацією в районі Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  **********  6 квітня 2011 року відбулось перше засідання Громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації О.Д.Власенко.

  На засіданні було затверджено Положення про Громадську раду та Регламент Громадської ради, обрано голову та заступника Громадської ради, розроблено затверджено план роботи Громадської ради на 2011 рік. Головою ради обрано Карпенко Ірину Павлівну - голову Срібнянської районної громадської організації жінок

  **********


  19 березня 2011 року відбулися установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Срібнянській райдержадміністрації.

  У зборах взяв участь заступник голови райдержадміністрації О.В. Коваленко. Він розповів про ініціативи Президента України щодо участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, наголосив на важливості створення громадських ради при райдержадміністраціях.

  На зборах було сформовано склад Громадської ради. яка працюватиме у 2011 - 2013 роках. До складу ради увійшло 10 представників інститутів громадянського суспільства району.

  Назад  Погода
   
   
   
   
   
  18 Вересня 2018 09:22
  17 Вересня 2018 09:09
  17 Вересня 2018 08:11
  11 Вересня 2018 08:24
  10 Вересня 2018 08:13
  06 Вересня 2018 15:04
  06 Вересня 2018 08:27
  05 Вересня 2018 11:35
  03 Вересня 2018 15:56
  22 Серпня 2018 15:39
  20 Серпня 2018 15:04
  17 Серпня 2018 12:56

  На чому Ви економите?