back

Всеукраїнський благодійний фонд «Фонд Сергія Тігіпка» завітав до Срібнянської ЦРЛ

20 листопада 2020

19 листопада 2020 року відбулася чергова передача медичного обладнання представниками Всеукраїнського Благодійного Фонду Сергія Тігіпка та ТОВ ТАС Агро, а саме п’ятьох кисневих концентраторів на суму 300 тисяч гривень, Срібнянській лікарні, у якій взяв участь голова районної державної адміністрації Олександр Коваленко. 

 «Спільними зусиллями ми будемо робити все для того, щоб лікарні отримували кисень. Маємо впевненість, що кожен кисневий концентратор, кожна станція буде рятувати десятки, сотні пацієнтів. Ми передаємо їх в надійні руки», – заявив очільник району.

При цьому Олександр Коваленко наголосив, що наразі всі зусилля і ресурси районного рівня мають спрямовуватися на боротьбу з коронавірусом, захист медиків та підтримку людей. 

Всеукраїнський Благодійний Фонд Сергія Тігіпка вже багато років допомагає людям, для кого будь-яка допомога – незалежно від її розміру – є дуже цінною і важливою. Голова районної державної адміністрації сказав, що таке обладнання вкрай необхідне медичним закладам району для порятунку здоров’я, а іноді й життя пацієнтів. Адже саме воно допомагає нормалізувати дихання і стабілізує роботу серцево-судинної системи. А також висловив сподівання, що такий апарат допоможе надавати більш якісні послуги і в майбутньому, після завершення пандемії. Закупівля цих апаратів вкрай необхідна і не може затягуватися на кілька місяців, бо лікарня третьої хвилі, до якої відноситься КНП «Срібнянська ЦРЛ», потребує їх вже сьогодні. Особливо, враховуючи той факт, що змінився світовий, а, відповідно, і український протокол лікування хворих на COVID-19 і сьогодні медики відходять від практики широкого застосування ШВЛ. Тому саме в кисневих концентраторах районні заклади охорони здоров’я відчувають найбільшу необхідність.

Фонд має намір і надалі подавати руку допомоги закладам охорони здоров’я Срібнянщини, за що очільник району неодноразово висловлював щиру вдячність за співпрацю та порозуміння.