back

З нагоди Дня Гідності та Свободи, у районі відбулось покладання квітів

20 листопада 2020

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це свято було встановлено Указом Президента України 13 листопада 2014 року.

День Гідності та Свободи – історично важливий та пам’ятний для українців день. Адже саме у цей день сім років тому на Майдані з’явилися перші намети, що дали початок великій боротьбі свідомого українства проти тогочасного режиму. Українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.

Сьогодні, 20 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи голова районної державної адміністрації Олександр Коваленко, керівник апарату районної державної адміністрації Костянтин Чаленко поклали квіти до могил загиблих воїнів АТО: Олега Саника та Олександра Таценка  і хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам’ять.

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які  з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

Герої не вмирають!