back

На Срібнянщині стартував проєкт «Успішна жінка»

16 жовтня 2020

За ініціативи голови районної державної адміністрації Олександра Коваленка Срібнянщина долучилася до участі в інформаційно-видавничому проєкті «Успішна жінка», що був розпочатий у 2009 р. за підтримки Спілки жінок України та став першим етапом реалізації довгострокової видавничої програми, яка розповідає про різні життєві шляхи наших сучасниць. Автори проєкту прагнуть хоча б у стислому тексті розповісти про них, вшанувати і популяризувати тих, хто власним творчим, професійним і життєвим прикладом заохочує, дає наснагу іншим, відкриває Європі й світу прекрасне
обличчя України. Проєкт засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни, адже сучасна жінка – гордість нашого сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням. Державні зобов'язання у досягненні гендерної рівності є однією з передумов забезпечення стабільного розвитку українського суспільства на засадах демократії та, посилаючись на Конституцію України і закон України «Про інформацію», проєкт реалізується за підтримки ВРУ, міністерств, МАН України, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. В. Птухи.

До участі у проєкті «Успішна жінка» були запрошені жінки - керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості - провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.

У кожної жінки свій життєвий шлях і свій шлях до успіху.
У представленому сузір'ї красивих, успішних і талановитих жінок — науковці, підприємці, митці, спортсмени, громадські діячі та інші. За інформаційної підтримки Срібнянської районної державної адміністрації до когорти успішних жінок нещодавно приєдналася наша славна землячка, Синельникова Ольга Миколаївна, єдина із успішних жінок Срібнянського району, яка удостоєна високої державної нагороди «Ордену княгині Ольги» ІІІ ступеня, учителька-пенсіонерка минулих років Сокиринської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібнянської селищної ради Чернігівської області, яка стала лауреатом однойменного проєкту.        

Фінансування проєкту здійснюється шляхом залучення коштів надійного спонсора – керівника відділу соціальної політики СТОВ «Дружба-Нова», кандидата у депутати до Чернігівської обласної ради, Олега Власенка. Сподіваємося, що майбутня співпраця буде успішною і взаємовигідною.

Проєкт включає не тільки видання книг «Успішна жінка». Усі учасники отримують книги, дипломи, а інформація після виходу книги розміщуватиметься додатково в інтернет-мережі (status-ua.com.ua). Вихід книги з друку – грудень  2020 р.

У добрий час! До нових перемог і звершень!