back

Відбулося засідання колегії Срібнянської районної державної адміністрації

31 липня 2020

 31 липня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Коваленка відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі колегії взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Костянтин Чаленко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Микола Мащенко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

     На розгляд колегії було винесено два актуальні питання: про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голів обласної і районної державних адміністрацій, реагування на звернення та запити депутатів усіх рівнів за підсумками І півріччя 2020 року; про стан організації роботи з підвищення кваліфікації та рівня професійної компетентності державних службовців  районної державної адміністрації.

       На засіданні колегії звітували та надавали пояснення керівники та представники структурних підрозділів районної державної адміністрації. З кожного питання члени колегії прийняли конкретні рішення, доручивши голові реалізувати їх шляхом видання відповідних розпоряджень. 

       На завершення роботи колегії голова районної державної адміністрації Олександр Коваленко наголосив на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних структурних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань та висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, селищною та сільською радами, адже тільки спільними справами гарантується успішна їх реалізація.