back

В районній державній адміністрації працювала пряма телефонна лінія

19 травня 2020

 

На виконання Закону України «Про звернення громадян», вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Срібнянською районною державною адміністрацією постійно проводиться робота стосовно реалізації громадянами їх конституційного права на звернення, здійснюються системні заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян, ґрунтовного та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами, усунення причин, що породжують скарги громадян, забезпечення відкритості і гласності діяльності районної державної адміністрації.

 

Одним із видів звернення до органів державної влади є пряма телефонна лінія. Графік прямих телефонних ліній в 2020 році в районній державній адміністрації затверджений розпорядження голови районної державної адміністрації "Про проведення прямих телефонних ліній у 2020 році" від 23 грудня 2019 року № 141.doc

 

Відповідно до затверджено графіка прямих телефонних ліній в Срібнянській районній державній адміністрації, вчора з 10.00-12.00 відбулася пряма телефонна лінія. На звернення громадян відповідав начальник відділу агропромислового та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Юрій Муквич.

 

Під час прямого телефонного зв’язку найчастіше піднімалися теми отримання дотацій на молочні корови та бджолосім’ї.

 

Телефонні звернення, в яких порушувалися питання довідкового та консультативного характеру, а також ті, які не потребували додаткового вивчення, розглядалися безпосередньо під час телефонної розмови, шляхом надання консультацій. Питання, що потребували додаткового вивчення передані до відповідних служб для їх подальшого вирішення.

 

Про графіки прямих телефонних ліній в районній державній адміністрації можна дізнатися в розділі «Звернення громадян» (ліве меню сайту).