back

Проведено навчання працівників Срібнянської районної державної адміністрації

06 лютого 2020

 

В Срібнянській районній державній адміністрації сьогодні, 6 лютого, відбулося навчання працівників районної державної адміністрації, яке відкрив керівник апарату районної державної адміністрації Костянтин Чаленко.

 

Виступив перед присутніми головний спеціаліст по роботі з персоналом апарату районної державної адміністрації Віталій Потапенко. Основна тема доповіді – окремі питання підготовки посадових інструкцій державних службовців категорій «Б» та «В».

Зокрема, зверталася увага на процес розробки посадових інструкцій, учасників процесу розроблення та внесення змін до посадових інструкцій, основні етапи та принципи при розробленні посадових інструкцій, основні вимоги до таких документів тощо.  

 

Детально ознайомитися зі змістом доповіді головного спеціаліста по роботі з персоналом апарату районної державної адміністрації можна в наступному файлі:

 

 

Про зміни, що внесені в процес заповнення декларацій в 2020 році, розповідала головний спеціаліст  з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації Світлана Гужвенко. Під час виступу зупинилася на змінах з якими зіштовхнуться державні службовці в процесі заповнення декларацій про майно, доходи та фінансові зобов’язання за 2019 рік. Акцентувалася увага на новій інформації, змінах при заповнення розділу про членів сім’ї, порогових сумах, декларуванні наявних грошових активів, відомостях про фінансові зобов’язання, видатках та всіх правочинах, вчинених декларантом  у звітному періоді. Обговорювалися й інші питання.

 

Більш детально ознайомитися з інформацією головного спеціаліста  з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації можна в наступному файлі:

 

Підводячи підсумки навчання керівник апарату районної державної адміністрації Костянтин Чаленко наголосив на необхідності розробки та затвердження посадових інструкцій, що необхідні в процесі щоденної діяльності, а також вчасного заповнення декларацій, внесення правдивих відомостей з метою дотримання законодавства України.