back

Реабілітації дітей з інвалідністю

05 лютого 2020

 

Міністерство соціальної політики з метою забезпечення якісної організації роботи щодо забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (далі  - Порядок) повідомляє.

 

Відповідно до Порядку у 2020 році за принципом «гроші ходять за людиною» можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями.

 

Перелік закладів охорони здоров`я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів (далі Фонд) згідно із заявницьким принципом та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах  Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами.

 

Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю розміщені на веб – сайті Мінсоцполітики у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю».

 

Микола МАЩЕНКО,

начальник управління соціального захисту населення

районної державної адміністрації