back

Звернення голови районної державної адміністрації з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2019

 

Шановні жителі Срібнянщини!

 

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що вже шостий рік поспіль відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій. Події що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

 

Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної  та заможної держави. Маємо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

 

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно-визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

 

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

Від щирого серця бажаю усім добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

 

Миру всім нам! Слава Україні! Шана героям!

 

З повагою

Ніна БОНДАРЕНКО

голова районної державної адміністрації