back

Кращі слова вітань лунають для працівників сільського господарства

15 листопада 2019

 

Сьогодні в Будинку культури селищної ради відбулися урочистості з нагоди професійного свята — Дня працівників сільського господарства України. Це свято – дань пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Це свято кожного з нас, оскільки ми народилися й живемо на рідній, багатій землі. 

 

В урочистостях взяли участь працівники агропромислового комплекс Срібнянщиниу, керівники сільськогосподарських підприємств, жителі гормади. Голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко подякувала всім аграріям району за величезний титанічний труд, який було вкладено протягом поточного року для забезпечення високих показників роботи в агропромисловому комплексі району. У виступі вона зазначила, що, незважаючи на ряд складнощів, Срібнянський район продовжує тримати одні з перших позицій за показниками розвитку сільського господарства. У тваринницькій галузі зусилля спрямовуються на постійне нарощення поголів’я.

 

Голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесними грамотами районної державної адміністрації нагородила:

 • Каленіченко Любов Миколаївна, оператор машинного доїння відділку с.Савинці Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина»;
 • Степаненко Іван Олексійович, водій автотранспортних засобів відділку с. Лебединці Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина»;
 • Вербняк Наталія Іванівна, оператор машинного доїння відділку с.Калюжинці Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина».

 

Подяку голови районної державної адміністрації отримали:

 • Тарасенко Володимир Васильович, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина»;
 • Гусак Віктор Григорович, тракторист сільськогосподарського виробництва Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина»;
 • Шабаль Едуард Іванович, водій автотранспортних засобів Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина»;
 • Паєта Петро Олексійович, водій автотранспортних засобів Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина».

 

Звучали щирі побажання з нагоди професійного свята від голови районної ради Олени Панченко, секретаря селищної ради Ірини Мартинюк. Вони також  відзначили грамотами та подяками працівників сільського господарства.

 

Всі працівники разом із Почесними грамотами та подяками отримали грошові подарунки від СТОВ "Батьківщина", які вручив головний зоотехнік цього товариства Олег Панченко.

 

Голова районного комітету профспілки працівників АПК Леонід Дмитрюк також вітав працівників сільського господарства з професійним святом. Відтак, Почесну грамоту Чернігівського  обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу отримав Литвиненко Микола Іванович, голова профспілкового комітету Сокиринського професійного аграрного ліцею.

Почесні грамоти районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства отримали:

 • Сидоренко Алла Миколаївна, робітник по догляду за тваринами Сокиринського професійного аграрного ліцею;
 • Трутень Іван Миколайович, слюсар -ремонтник Сокиринського професійного аграрного ліцею;
 • Радченко Анатолій Петрович, слюсар-ремонтник Дігтярівського професійного аграрного ліцею;
 • Антіпов Сергій Васильович, машиніст холодильних установок ТОВ «Срібнянський молокозавод».

 

Гарний, святковий настрій присутнім, протягом заходу, забезпечували творчі аматорські колективи районного Будинку культури. Гість свята — народний артист України Іван Попович.

Свято відбулося за підтримки влади Срібнянського району та фінансової підтримки СТОВ "Батьківщина" (директор Микола Дмитренко).

 

Довідково:

День працівників сільського господарства України - професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада.

Свято було засноване 7 жовтня 1993 року Указом Президента України № 428/93 на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України.

У 2019 році День працівників сільського господарства України припадає на 17 листопада.