back

Вітання голови районної державної адміністрації з Днем працівників сільського господарства

15 листопада 2019

 

Шановні працівники сільського господарства Срібнянщини!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників сільського господарства України!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Наша Срібнянщина була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам» та мудрості аграріїв живе наша українська нива.

 

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання Срібнянщини.
 

Шановні працівники сільського господарства!

Ви є справжніми господарям землі – матінки, мудрим, самовідданим, невтомним, натхненним трудівникам, хто розумом і руками, серцем і душею з великою любов’ю до праці щодня долучається до високого творення, забезпечення добробуту Срібнянського району.

 

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним. Нехай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!
 

З повагою

Ніна БОНДАРЕНКО

голова районної державної адміністрації