back

Жителька Срібнянщини отримала Почесну грамоту обласної державної адміністрації

14 листопада 2019

 

Сьогодні в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Із професійним святом аграріїв привітав голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

 

У своєму виступі він зазначив, що нині аграрний сектор формує економіку області і дає десяткам тисяч людей робочі місця.

«На Чернігівщині працюють 1278 сільгосппідприємств. Вони утворюють значну частину валового регіонального продукту та левову частку експорту. Для економіки важливо, що ми не тільки вирощуємо, а й переробляємо сировину.

 

На даний час у нас будуються та реконструюються 24 промислові об’єкти, загальна сума інвестицій складає 700 мільйонів гривень. Це не просто цифри, це довіра людей, які вкладають в економіку кошти. І завдання влади — допомагати і захищати бізнес, який працює, — зазначив Андрій Прокопенко. — Я знаю, що існує багато проблем, які гальмують розвиток бізнесу. Крок за кроком ми будемо їх вирішувати. Наші двері завжди відкриті».

 

Голова ОДА також наголосив, що багато підприємств, які працюють на Чернігівщині, знаходяться в авангарді агропромисловості країни. Вони переходять до високотехнологічного виробництва, впроваджують світові стандарти праці.

 

Відповідно до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації Андрія Прокопенка від 6 листопада 2019 року, працівники сільського господарства отримують ряд нагород.

 

Розпорядження "Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки" выд 06 листопада 2019 р. № 175-к.doc

 

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та з нагоди Дня працівників сільського господарства, Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримала Любов Самотуга, оператор машинного доїння сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина».