back

Голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко провела пряму телефонну лінію з населенням району

12 листопада 2019

 

Відповідно до затверджено графіка прямих телефонних ліній в Срібнянській районній державній адміністрації, сьогодні, 12 листопада  з 10.00-12.00 проведена пряма телефонна лінія. На телефонні звернення громадян відповідала голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко.

 

Одним із напрямків роботи райдержадміністрації є проведення керівництвом районної державної адміністрації прямих «гарячих» телефонних ліній. Кожен бажаючий житель району мав можливість поставити свої нагальні питання.

 

Протягом двох годин часу, який було відведено для прямого спілкування із жителями Срібнянщини, голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко надавала компетентні та вичерпні відповіді на всі запитання. Здебільшого цікавились питаннями отримання пільг та субсидій, порушувалися земельні теми, стан дорожнього покриття тощо.

 

Телефонні звернення, в яких обговорювалися питання довідкового та консультативного характеру, а також ті, які не потребували додаткового вивчення, розглядалися безпосередньо під час телефонної розмови, шляхом надання консультацій. Питання, що потребували додаткового вивчення передані до відповідних служб для їх подальшого вирішення.

 

Про графіки прямих телефонних ліній в районній державній адміністрації можна дізнатися в розділі «Звернення громадян» (ліве меню сайту).