back

Багатодітні родини Срібнянщини отримали допомогу

08 листопада 2019

 

На виконання Комплексної обласної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої рішенням восьмої сесії обласної ради сьомого скликання 23 лютого 2017 року, передбачено заходи щодо поліпшення житлових та соціально-побутових умов багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей. Приємно відзначити, що такі сім’ї є і на території Срібнянського району.

 

Попередньо працівниками відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації проводилося обстеження багатодітних сімей, яким раніше допомога не надавалась.

Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації закуплені дитячі меблі для багатодітних сімей області, в тому числі і для багатодітних сімей, що мешкають на території Срібнянського району.

 

Двоярусні ліжка з матрацами отримали сім’я Фаб’янчук, в якій виховується 6 дітей (с. Кути) та сім’я Петровець із с. Гриціївка. В цій сім’ї народилось 5 дітей.

 

Сертифікати на дитячі меблі та матраци родинам вручили голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко та голова районної ради Олена Панченко. «Багатодітні сім’ї – це той соціальний сектор, на який варто звертати увагу державі, надавати допомогу та підтримку. Пам’ятаємо, що діти – майбутнє держави Вони мають зростати в гармонійному розвитку, сімейному оточенні, атмосфері щастя, любові та розуміння», — зазначила Ніна Бондаренко.

 

Представники родин щиро подякували за приємну допомогу, адже на сьогодні увага зі сторони держави є вкрай необхідною та важливою.