back

Вітання голови районної державної адміінстрації з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

08 листопада 2019

 

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

 

Вітаю всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею звеличуєте Срібнянщину та рідну Україну!

 

Культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

 

Бажаю Вам вдячних цінителів Вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай Ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими! 

 

З повагою

Ніна БОНДАРЕНКО

голова районної державної адміністрації