back

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

05 листопада 2019

 

В рамках проведення всеукраїнської осінньої акції «За чисте довкілля», працівники районної державної адміністрації, апарату та окремих структурних підрозділів вийшли на прибирання території. Акція є загальнодержавною і проводиться в усіх регіонах України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р.

 

Загалом колективом було упорядковано територію внутрішнього двору районної державної адміністрації, клумби, які прилягають до головної площі селища. Від опалого листя прибрані тротуари та зелена зона вздовж проїжджої частини вулиці Миру.

 

Самоорганізовуючись навколо збереження довкілля, ми розбудовуємо нашу країну та підтверджуємо любов до рідного краю вчинками. Кожен із нас може зробити свій вклад у цю благодійну справу – взяти участь в озелененні населених пунктів, наприклад, посадці дерев, кущів, створенні нових парків, алей, квітників, а також долучитися до упорядкування меморіалів і братських могил, очищення від сміття природних територій, берегів річок району. Слід пам’ятати про те, що природа – це національне багатство, це наш спадок, який необхідно зберегти й передати наступним поколінням.