back

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

04 листопада 2019

 

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко відкрила та провела засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. Робота комісії відбувалася за участю керівників установ району, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

 

На порядок денний членам комісії виносилися наступні питання:

  1. Про надання дозволу на  вчинення  правочинів щодо майнових прав дітей.
  2. Про погодження на проживання в інтернатному закладі на вихідні та святкові дні.

 

Члени комісії розглянули пакети документів, що стосувалися спадщини та земельних питань — отримання дозволу на вчинення правочину батьками неповнолітньої дитини.

Вивчені документи, що надійшли від батьків щодо погодження на проживання в інтернатному закладі на вихідні та святкові дні їх дитини.

 

По питаннях, які розглядалися на засіданні комісії, виступила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Світлана Соловей.

Голова комісії з питань захисту прав дитини Ніна Бондаренко підвела підсумки роботи комісії та зазначила, що спільними зусиллями маємо забезпечити належний захист інтересів та прав дітей.

 

Питання, що виновилися на порядок денний, детально вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, обговорені присутніми членами комісії. За результатами роботи комісії прийняті компетентні та виважені рішення.