back

Об'єкти освіти та культури району готові до опалювального періоду 2019-2020 років

09 жовтня 2019

 

                       

Об'єкти освіти

З метою забезпечення належної підготовки закладів освіти до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та осінньо-зимовому періоді, а також профілактики уникнення позапланових та аварійних ситуацій на системах під час опалювального сезону відділом освіти вжито та передбачено ряд заходів.

 

Для позитивного вирішення питання підготовки до зими продовжується проведення обстежень технічного стану будівель і споруд, мереж теплопостачання, котельного обладнання. Так, по завершенню опалювального сезону 2018-2019 навчального року начальником групи по господарському обслуговуванню загальноосвітніх навчальних закладів та установ відділу освіти здійснено об’їзд котелень загальноосвітніх закладів громади з метою перевірки їх стану та проведення їх поточних ремонтів до опалювального періоду. Поточні ремонти котелень проводяться і будуть завершені до 1 жовтня 2019 року.

 

Електричними бойлерами забезпечені всі ЗНЗ на 100%.

Відділом освіти,сім’ї ,молоді та спорту  Срібнянської районної державної адміністрації з метою якісної підготовки Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст  до опалювального сезону  на 2019-2020 навчальний  року проведено поточний ремонт котельні та приміщення навчального закладу. У класних кімнатах  та коридорах пофарбована підлога,утеплені вікна,зроблено ремонт сходів до приміщення школи. Навчальний заклад забезпечений паливом на опалювальний сезон. В залишку є 11 тонн торфобрикетів та в липні придбано ще 10 тонн. Заготовлено 15 складометрів дров,ще планується придбати 5 тонн пелетів та заготовити дрова для створення відповідного резерву палива.

 

З метою скорочення споживання енергоресурсів відділом освіти розроблені заходи по економії споживання природного газу, електроенергії - організований щоденний контроль за їх дотриманням та використання альтернативних видів палива для опалення приміщень ЗНЗ. Вжиті заходи дають можливість зменшити споживання природного газу, електроенергії.

 

Потреба навчальних закладів у твердому паливі на опалювальний період 2019- 2020 навчального року становить:

  • дрова 165 складометрів. Заготовлено 165 складометрів
  • торфобрикети 99 тонн. Завезено 99 тонн.
  • пелети 141 тонн. Завезено 141 тонн.

 

Для опалення приміщень Гурбинської, Дігтярівської, Подільської, Гриціївської ЗОШ, районного Будинку дитячої та юнацької творчості до початку опалювального періоду плануються відкриті торги на постачання природного газу. Теплопостачання до приміщення Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. упродовж осінньо-зимового періоду заключено договір з АТ «Теплокомуненерго» на 1442599,20 тис.грн.

 

В 2019 році проведено капітальний ремонт з утеплення приміщення Сокиринської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В 2018-2019 навчальному році перекрито дах Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Частково замінені вікна в Срібнянській ЗОШ І-ІІІ ст. Замінено систему водопостачання Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дігтярівського ДНЗ. Відремонтовано систему водопостачання в Горобіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проведено перевірку димовентиляційних каналів.

На даний час проводяться гідравлічні випробування системи опалення закладів освіти та готуються акти гідравлічних випробувань системи опалення.

Готуються акти стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2019-2020 навчального року.

Подані документи в Чернігівгаззбуд на виготовлення технічних умов по закладах освіти на заміну газових лічильників Гурбинської, Дігтярівської, Подільської, Гриціївської ЗОШ, районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

 

Об’єкти культури

Мережа закладів культури налічує 38 об’єктів (20 будинків культури, 17 бібліотек , дитяча музична школа), які знаходяться в 24 окремих приміщеннях.

Дитяча музична школа, центральна та дитяча бібліотеки Срібнянської селищної ради опалюються централізовано, будинок культури має автономне газове опалення, 19 сільських установ опалюються частково.

 

Ведуться роботи по встановленню в Срібнянському будинку культури приладів дистанційної передачі обсягів споживання газу. На даний час видані технічні умови на реконструкцію об’єкта та заключений договір на виготовлення проектної документації по встановленню лічильників газу дистанційної передачі даних.

Проведено перевірку сільських закладів культури та складені акти стану готовності їх до роботи в опалювальний період 2019-2020 років.

 

При підготовці до роботи в осінньо-зимовий період проведені поточні ремонти Карпилівського, Лебединського, Подільського, Дігтярівського, Горобіївського закладів культури.

Станом на 27.09.2019р. для часткового опалення сільських установ культури заготовлено 85 м3 дров, що становить 100% до потреби.