back

Засідання спостережної комісії

02 жовтня 2019

 

2 жовтня відбулося засідання спостережної комісії, яке відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, голова спостережної комісії Микола Близнюк.

 

В роботі засідання взяли участь начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації, заступник комісії Світлана Соловей, головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату  районної державної адміністрації, відповідальний секретар комісії Олена Желіба, члени комісії та запрошені.

 

На розгляд комісії виносилися наступні питання:

  1. Про організацію спостережною комісією виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбуття покарання та контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання (доповідав голова комісії Микола Близнюк). Виступ доповнили начальник сектору превенції Срібнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Андрій Кривов'яз та головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату  районної державної адміністрації, відповідальний секретар комісії Олена Желіба).
  2.  Про забезпечення єдності у формах та методах контролю за особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання як за місцем проживання, так і за місцем роботи та навчання, а також попередження їх анти суспільної поведінки (виступила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації, заступник комісії Світлана Соловей. Її виступ доповнили начальник відділу «Срібнянське бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Вовчук та провідний фахівець із соціальної роботи ЦСССДМ Людмила Хоменко).

 

За питаннями, винесеними на розгляд комісії, прийняті відповідні рішення.

 

Члени комісії, які взяли участь в роботі спостережної комісії:

Микола Діденко – генеральний директор комунального некомерційного підприємства "Срібнянська центральна районна лікарня;

Дмитро Вовчук  – начальник відділу «Срібнянське бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Владислав Косенко – директор Срібнянської філії Чрнігівського обласного центру зайнятості;

Олександр Матійко - голова Срібнянської районної громадської організації «Спілка учасників АТО «Патріоти Срібнянщини»;

Микола Мащенко – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Віталій Никоненко - начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради;

Людмила Хоменко - провідний фахівець із соціальної роботи ЦСССДМ.

 

Запрошені, які взяли участь в роботі спостережної комісії:

Анатолій Діденко – начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області;

Андрій Кривов'яз – начальник сектору превенції Срібнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.