back

Початок опалювального періоду 2019-2020 років на особливому контролі

07 жовтня 2019

 

Підготовка господарств району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших питань, які перебувають на контролі органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій.

 

З метою забезпечення сталого та безперебійного функціонування всіх галузей господарства району в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 травня 2019 року № 60 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до стабільної роботи  в осінньо-зимовий період 2019-2020 років» визначені основні завдання, об'єми робіт, які необхідно виконати, відповідно до розроблених комплексних заходів закладами, установами і організаціями  та створено оперативний штаб з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. На сьогоднішній день завершується робота по виконанню цих завдань та заходів.

 

Варто відзначити, що керівники організацій і установ з розумінням поставилися до цього завдання. Виважено і конструктивно підійшли до ефективного використання матеріально-технічних та фінансових ресурсів.

Проведено 3 засідання оперативного штабу з підготовки до опалювального періоду.

 

Упродовж травня-серпня поточного року спільно з інспекцією Держенергонагляду в Чернігівській області проведено моніторинг технічного стану та підготовки всіх систем і джерел теплопостачання, об’єктів електроенергетики у соціально важливих споживачів електричної та теплової енергії до роботи в осінньо-зимовий період із складанням відповідних актів готовності.

 

25 липня 2019 року проведена перевірка інспекцією Держенергонагляду в нашому районі всіх об’єктів бюджетної сфери   та підписані акти готовності теплового господарства до опалювального періоду.

На постійному контролі в Срібнянській районній державній адміністрації питання стану розрахунків за спожиті енергоносії. Станом на 27.09.2019 року заборгованість за спожиті енергоносії  в Срібнянському районі відсутня.

Всього в районі проведено підготовку 16 котелень , проведена  планова профілактика котлів, усунені дрібні несправності, що виникли у процесі експлуатації,очищені теплообмінні апарати від сажі та окалини, обстежено мережу тепло-і водопостачання, прочищено димоходи.

 

Срібнянською дільницею теплових мереж АТ «ОТКЕ» до роботи в осінньо-зимовий період опалювального сезону 2019-2020 років проведені наступні роботи :

  • проведена ревізія та ремонт запірної арматури в котельнях;
  • проведено гідро випробування котлів в котельнях по вул. Саполовича18а та Миру 47а;
  • зроблена ревізія та ремонт запірної арматури теплотрас;
  • проведено гідро випробування теплотрас,до вводів об’єктів ,що опалюються;
  • проведена ревізія та ремонт шкафних та газового обладнання;
  • перевірені та очищені димові та вентиляційні канали;
  • всі контрольно-вимірювальні прилади пройшли повірку;
  • проведені ремонтні роботи в теплових камерах біля котельні та біля житлового будинку по вул. Незалежності 11а;
  • проведена повна заміна теплотраси від автостанції до житлового будинку по вул. Миру 51а;
  • установлена  теплова камера і замінена теплотраса між майстернею та тракторним класом Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст.