back

Проведено засідання комісії по придбанню житла за рахунок бюджетних коштів

18 вересня 2019

 

17 вересня проведено засідання комісії для прийняття рішення щодо використання у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа.

 

На розгляд комісії виносилось питання про розгляд заяви та пакет документів для отримання компенсації для придбання житла для особи зазначеної категорії.  Про це розповіла начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Алла Гузь.

 

Термін освоєння коштів, що надійшли до місцевого бюджету становить 1 рік. Така грошова компенсація може бути використана виключно на придбання житла в будь-якій адміністративно-територіальній одиниці Чернігівської області, шляхом укладення договору купівлі-продажу. Предмет договору — житло, придбане у власність, площею не менше 31,5 м².

 

Відповідно до розподілу субвенції з державного бюджету, в 2019 році на території Срібнянського району, житлом можна забезпечити 1 особу пільгової категорії. Така інформація міститься в розпорядженні голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 30 серпня 2019 року № 498 «Про затвердження рішення комісії». (Розпорядження.doc).

 

Присутніми обговорено питання визначення права на отримання грошової компенсації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України» від 15 листопада 2017 р. № 877.

 

Відкрив та провів засідання комісії її голова Микола Близнюк, яке проходило за участю секретаря, членів комісії.