back

З нагоди професійного свята - Дня рятівника

17 вересня 2019

 

Сьогодні, 17 вересня, рятувальники всієї України відзначають професійне свято - День рятівника, яке святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, заступник голови селищноъ ради Володимир Шуляк завітали цього дня до Срібнянського районного сектору УДСНС України Чернігівської області.

 

В ході зустрічі з керівництвом та працівниками пожежної частини Срібного, Ніна Бондаренко за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, мужність і відвагу та з нагоди Дня рятівника України нагородила Почесною грамотою районної державної адміністрації Олександра Наглого, провідного фахівця Срібнянського РС Управління ДСНС України у Чернігівській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту.

Подяку голови районної державної адміністрації  оголошено Віталію Малоголовому, водію 14 ДПРП (смт Срібне), рядовому служби цивільного захисту.

Працівники пожежної частини також отримали почесні грамоти від голови районної ради Олени Панченко. Керівництво Срібнянського районного сектору УДСНС України у Чернігівській області висловило вдячність за постійну підтримку за співпрацю районній раді, підтримку спортивного життя Срібнянщини.