back

Відзначили 76-ту річницю вигнання нацистів з території Срібнянщини

17 вересня 2019

 

Сьогодні на центральній площі селища відбувся мітинг-реквієм, присвячений 76-ій річниці вигнання нацистських окупантів з території Срібнянського району.

Цей день назавжди залишиться в пам’яті нашого народу.

 

Тож вшанувати пам'ять воїнів, які воювали та загинули у роки війни, захищали нашу вітчизну, на площу прийшли керівництво району, працівники підприємств, установ, організацій району, жителі Срібнянщини, учні загальноосвітньої школи.

Звернулася до присутніх голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, яка сказала багато теплих слів вдячні ветеранам Другої світової війни за мужність у боях, за тяжку працю у повоєнні роки, за незламну силу духу та непохитну віру в перемогу добра.

 

Виступ голови районної державної адміністрації доповнили заступник військового комісара Срібнянського об’єднаного районного територіального ценрту комплектування та соціальної підтримки Геннадій Байда. Виступили й представники молодого покоління.

 

Під час мітингу-реквієму пам’ять воїнів, загиблих у роки Другої Світової війни та під час антитерористичної операції на сході України було вшановано хвилиною мовчання. Покладені квіти до меморіалу «Жертвам Великої Вітчизняної війни», Алеї Героїв, що в головному парку селища.

 

Маємо пам’ятати, що саме завдяки солдатам, нашим воїнам ми живі сьогодні, без них не було б і нинішньої незалежної України. Ціною власного життя вони визволяли та продовжують визволяти мир та спокій у наших домівках. Їх світлою пам’яттю ми зобов’язані повіряти кожен свій крок, жити так, щоб бути гідними їх подвигу і їх великої жертви.