Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Проводяться підготовчі роботи до опалювального періоду

04 вересня 2019

 

Підготовка до стабільної роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Срібнянського району в осінньо-зимовий період 2019-2020 року відбувається відповідно до комплексного плану. 

Відповідні роботи проводяться і в Срібнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

 

Звернувши увагу на шляхи попередження та подолання недоліків, що мали місце у минулому осінньо-зимовому періоді, на забезпечення безперебійного функціонування  та забезпечення охорони життя і здоров'я   людей, Срібнянським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розроблені заходи щодо підготовки до осінньо-зимового періоду  2019-2020 років та призначено відповідальних осіб.

 

Встановлений контроль за цільовим та економним використанням енергоресурсів, води та витрат на послуги зв'язку. На даний період заборгованості по оплаті енергоносіїв в територіальному центрі немає.

 

Заключено договори на технічне обслуговування пожежної сигналізації та спостереження за спрацюванням установок пожежної сигналізації у відділенні стаціонарного догляду с. Карпилівка. Перевірено робочий стан пожежної сигналізації, первинні засоби пожежогасіння, вогнегасники, все необхідне вкомплектовано відповідно до нормативів. Налагоджене зовнішнє протипожежне водопостачання.

З метою самозабезпечення овочами першої необхідності  на території відділення стаціонарного догляду  обробляється присадибна ділянка. На  даний час здійснюється заготівля картоплі, овочів, фруктів та консервації для організації харчування підопічних відділення на осінньо-зимовий період в межах норм споживання. Заготовлено: моркви 101 кг, картоплі 503 кг, помідори 72 кг, огірки солоні 120 кг, квасоля 6 кг,  вишні 139 кг, алича 76кг, абрикос 68 кг.  І нехай своя городина повністю не забезпечить харчування, проте значно надасть змогу зекономити бюджетні кошти.

 

Одинокі непрацездатні громадяни, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру, забезпечені твердим паливом на 100 відсотків. З підопічними відділення проведені інструктажі з протипожежної безпеки.

Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома надані документи для призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг всім одиноким громадянам й інвалідам, котрих обслуговує відділення.

 

На базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) утворений запас одягу. З цією метою, зокрема, організований пункт прийому від населення гуманітарної допомоги (теплих речей, взуття тощо) для поповнення банку одягу.

 

З настанням холодів будуть діяти 2 пункти обігріву – при адмінбудівлі територіального центру та в приміщенні відділення стаціонарного догляду.

Проводиться робота по заготівлі дров  для альтернативного опалення відділення стаціонарного догляду  для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка для забезпечення потреби в паливі на осінньо-зимовий  період.

На даний час заготовлено 25 складометрів. Закуплено 2 газових котла.

 

Здійснені додаткові заходи перевірки стану дотримання правил і вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, техніки безпеки та протипожежного захисту.

Проводиться  роз’яснювальна  робота  серед працівників територіального центру та обслуговуваних  громадян з метою попередження надзвичайних ситуацій зокрема профілактики пожеж, загибелі і травмування людей в зимовий період.

 

Читати такожТривають підготовчі роботи до опалювального періоду