Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!

23 серпня 2019

 

Сьогодні на головній площі селища відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко та секретар селищної ради Ірина Мартинюк, працівники підприємств, установ, організацій району, жителі громади, представники ЗМІ.

 

Напередодні Дня незалежності нашої країни, відзначається День Державного Прапора, який є однією з найвищих і найшанованіших святинь.  Один із головних символів нашої держави, винесли до присутніх учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. Голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко та секретар селищної ради Ірина Мартинюк під звуки Гімну України,  підняли Державний Прапор на головній площі Срібного.

 

Вітаючи  срібнян з великими державними  святами, голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко сказала: «Сьогодні, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо  один з трьох символів нашої держави – Державний Прапор України. Під рідним знаменом  український  народ утвердив віковічну  мрію  про незалежність, свободу і відродження  Української держави. А сьогодні, синьо-жовтий стяг  знову об’єднує  під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, які   відстоюють  соборність та територіальну цілісність  неньки-України на  її східних теренах. Нехай синьо-жовтий  стяг і надалі вселяє в серця кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради  свого краю, заради  майбутнього наших дітей,  нашої неньки-України. Щиро бажаю, щоб мир і спокій  на нашій землі настав якомога  швидше, щоб українські воїни повернулися в свої  родини  живими і неушкодженими. Зичу Вашим сім’ям,  родинам  міцного здоров’я і добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і завтрашньому дні, достатку і нових звершень! Будьте гордими, що Ви українці!»

 

Цього року головний документ – паспорт громадянина України отримали Денис Ходак, за досягнення в навчанні, сумлінну поведінку та відповідальність, а також  Максим Шевченко – за активну участь в спортивному житті школи та району. Церемонію вручення паспортів провела голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко.

 

Від представників молодого покоління виступила здобувач освіти Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст Анна Голюшева.

 

Художні колективи району продовжили урочисті заходи святковим концертом в Будинку культури Срібнянської селищної ради. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії віддав своє життя за свободу рідної землі, за незалежність України, зокрема, й наші земляки - Олександр Таценко та Олег Саник.