Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Вітання голови районної державної адміністрації з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

23 серпня 2019

 

Шановні жителі Срібнянщини!

 

Щиро вітаю вас із величним державними святами українського народу — Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

 

Незалежність це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбної нашої країни. 28 років тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на багатій та прекрасній українській землі.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

 

Шановні жителі Срібнянщини!

Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

Нехай це свято вселяє гордість за величний український народ, нашу країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

 

Ніна БОНДАРЕНКО

голова районної державної адміністрації