Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Про попередження виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах

21 серпня 2019

 

Відповідно до протоколу селекторної наради від 1 серпня 2019 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, визначено завдання проведення навчання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

 

Саме це питання стало головним під час проведення засідання в режимі відеоконференції, що відбулося сьогодні. В роботі взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Микола Близнюк, головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Олена Желіба та в.о. начальника Срібнянського районного сектору УДСНС України у Чернігівській області Костянтин Петренко.

 

Перед присутніми виступили представники Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг України.

Піднімалися питання щодо проблемних ділянок на дорогах Чернігівщини з метою попередження виникнення небезпечних ситуацій, створення оперативних груп для ліквідації заторів, що можуть виникнути під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

Планується встановлення на території області снігозатримних щитів, вже виготовлені комплекти тимчасових дорожніх знаків.

 

В Служби автомобільних доріг цілодобово працює гаряча лінія ((0462) 661-893, 674-356), а на сайті (http://ch.ukravtodor.gov.ua ) постійно розміщується та оновлюється інформація про рух транспорту, ремонті роботи на дорогах загального користування, інша важлива інформація.

 

Виступив й представник Національної поліції України, який поінформував присутніх, що працівники поліції готові до оперативного реагування на надзвичайні події на дорогах, проводяться відповідні теоретичні та практичні навчання. Техніка оснащена спеціальними технічними засобами, для швидкого реагування, оснащені аптечками.

 

ІІ етап навчання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 років відбуватиметься на аеродромі Півці, що розташований за 5 км на північ від Чернігова.