Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Впровадження волонтерської діяльності в пробації

21 серпня 2019

 

Розвиток волонтерства для роботи з клієнтами пробації в даний час є однією із складових  виправлення засуджених осіб. Персоналом Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області було організовано робочу зустріч з працівниками служби у справах дітей, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Срібнянської селищної ради, волонтерами.

 

Під час зустрічі представник Срібнянського районного сектору Катерина Заєць довела до відома, що одним з пріоритетних напрямків діяльності сектору у 2019 році є робота із залученням волонтерів у процес виправлення громадян, які перебувають на обліку Срібнянського районного сектору.

 

Волонтер пробації - ініціативна та небайдужа людина, яка разом з працівниками  сектору зможе прийняти участь у здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищення освітнього рівня, залученні до про соціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту.

 

Бажаючим приєднатися до співпраці  з Срібнянським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області у волонтерській діяльності із клієнтами пробації звертатися за адресою : смт.Срібне, вул.Миру,48-б,каб.34, т.2-18-65.