Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Прес-випуск з нагоди Дня будівельника

30 липня 2019

 

Щорічно у другу неділю серпня відзначається професійне свято – День будівельника. Будівельна галузь по праву вважається однією з найбільш важливіших складових національної економіки.

 

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 2,5 тис. осіб.

У І півріччі 2019р. підприємствами області вироблено будівельної продукції на суму 651 млн.грн, 91% яких припадало на Чернігів та Прилуки. Індекс будівельної продукції проти січня–червня 2018р. становив 179,5%.

 

Значна частина (82%) обсягу виробленої будівельної продукції виконана підприємствами на будівництві будівель, 18% – на будівництві інженерних споруд.

Важливим аспектом розвитку будівельної галузі є інвестування. У січні–березні 2019р. у житлове будівництво області було спрямовано 168 млн.грн капітальних інвестицій, у нежитлові будівлі та інженерні споруди – 253 млн.грн.

 

Упродовж січня–березня 2019р. в області прийнято в експлуатацію 46 тис.м2 загальної площі нового житла, що у 2,3 раза більше, ніж у відповідному періоді 2018р.    

У міських поселеннях прийнято в експлуатацію 81% загального обсягу житла, решта – у сільській місцевості. 

Найбільше введено житла в обласному центрі – 64% від загального обсягу збудованого житла в області, друге місце посідає Чернігівський   район – 8%.

 

З початку року прийнято в експлуатацію 172 нові житлові будівлі на 556 квартир. Середній розмір однієї квартири складає 83 м2 загальної площі.

 

Головне управління статистики у Чернігівській області