Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Тривають підготовчі роботи до опалювального періоду

30 липня 2019

 

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ніни Бондаренко відбулося засідання оперативного штабу з питань  підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури району в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Засідання проходило за участю членів оперативного штабу, керівників комунальних служб, медичних, освітніх закладів з метою забезпечення сталої підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Срібнянського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

 

Загальну інформацію про стан підготовчих робіт, що проводяться в районі надав завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, головний архітектор районної державної адміністрації Вадим Ткачов.

 

Присутніми вивчалися питання щодо проведення підготовчих і ремонтних робіт житлових будинків (більша частина яких готова до опалювального періоду), споруд тепло-, електро-, водопостачання і водовідведення.  Обговорювали питання виконання робіт з ремонту дорожнього покриття в смт Срібне та районі, стан заготівлі піщано-сольової суміші.

 

Начальник Срібнянської дільниці АТ «Облтеплокомуненерго» Петро Ляшенко зазначив, що працівники комунальної служби докладають максимальних зусиль, щоб впоратися з тими викликами та завданнями, які стоять на початку опалювального сезону 2019-2020 років. На сьогоднішній день продовжують проводиться роботи над усуненням поривів тепломережі. Окремо зупинився Петро Ляшенко на ремонтних роботах, що ведуться по вул. Миру в смт Срібне. Приємно відзначити, що з технічної сторони, майже всі котельні готові до роботи.

 

Про підготовку до опалювального періоду розповідали начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Ганна Тимошенко, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Срібнянська центральна районна лікарня» Микола Діденко, головний лікар комунального некомерційного підприємства  «Срібнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Маріненко.

 

Присутні  висловилися щодо основних проблемних питань, які виникали в ході підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року з метою їх повторного виникнення. Крім того, доповідачами визначено коло основних заходів, які необхідно здійснити для вирішення проблемних питань під час підготовки до осінньо-зимового періоду в найкоротші терміни.

 

Читати також: Почалася підготовка до опалювального періоду 2019-2020 років