Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Інформує служба у справах дітей

19 липня 2019

 

Служба у справах дітей районної державної адміністрації протягом ІІ кварталу 2019 року працювала над виконанням районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки, інших законодавчих документів з питань соціального-правового захисту дітей.

На території району проживає 1798 дітей віком до 18 років. На обліку у службі у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та  23  дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування 100% влаштовані до сімейних форм виховання.

 

Службою у справах дітей районної державної адміністрації було підготовлено та проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації та 1 засідання Координаційної ради у справах дітей. На засіданнях розглядались питання про надання дозволів на вчинення правочинів щодо майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей, про стан виховання та утримання дітей, які проживають в сім’ях де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, переглядались індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.  За результатами розгляду питань прийняті відповідні рішення.

 

Протягом ІІ кварталу проведено 3 спільних профілактичних рейди з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей. Обстежено умови проживання дітей , що виховуються в 11 сім’ях, де батьки недостатньо приділяють уваги їх утриманню та вихованню. Батькам винесені попередження, проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо  неналежного виконання своїх батьківських обов’язків. Ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 3 батьків.

Протягом звітного періоду до служби у справах дітей повідомлення щодо дітей, які залишились без піклування батьків не надходили.

 

Протягом кварталу постійно вносились зміни до Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», оновлено дані про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

 

Протягом кварталу проводився індивідуальний прийом громадян, неповнолітніх, надавались консультації, практична допомога. Служба у справах дітей взяла участь у 1 судовому засіданні представляючи інтереси  неповнолітньої дитини.