Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Вітання голови районної державної адміністрації з Днем бухгалтера

16 липня 2019

 

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ БУХГАЛТЕРСЬКИХ СЛУЖБ!

 

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Дата свята вибрана не випадково , адже цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». До 2004 року свято відзначалося федерацією аудиторів і бухгалтерів України неофіційно,.

Указом Президента України № 662/2004 від 18.06.2004 16 липня було офіційно оголошено Днем бухгалтера.

 

Багато гарних слів можна сказати на адресу людей, які постійно зайняті складанням довідок, звітів, кошторисів, проведенням грошових операцій, в тому числі і видачі зарплат співробітникам. Ваша професія вимагає від кожного чесності, сумлінності, відповідальності, об’єктивності та справжньої відданості своїй справі. 

 

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята! Дозвольте висловити вам  вдячність за сумлінну та кропітку працю, від якої залежить  ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності  управління, а рівень вашого професіоналізму визначається соціально-економічним  розвитком як нашого краю так і всієї держави.

 

Бажаю у цей святковий день міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани. вам успіхів та порозуміння, здоров’я, плідної співпраці, щастя і добра, сімейного затишку!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації

Ніна БОНДАРЕНКО