back

Голова районної державної адміністрації провела засіданя комісії з питань ТЕБ та НС

16 травня 2019

 

Голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко відкрила та провела засідання з питань ТЕБ та НС.

Участь в роботі комісії взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Близнюк, члени та запрошені: начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Ганна Тимошенко, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради Людмила Якименко, спеціаліст І категорії відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ Срібнянської селищної ради Станіслав Сохацький.

 

Під час роботи комісії було розглянуто та обговорено ряд питань. Зокрема, головний інспектор Срібнянського РС УДСНС в Чернігівській області Юрій Авраменко зупинився на декількох темах (пожежі в екосистемах, протипожежний стан закладів освіти, навчання населення правилам безпечної поведінки).

Головний спеціаліст відділу агропромислового та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Леонід Дмитрюк доповів присутнім про попередження виникнення пожеж в агропромисловому комплексі.

 

Про комплекс заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, зокрема інженерного облаштування лісових масивів, організації роз’яснювальної роботи серед населення, виявлення та притягнення до відповідальності порушників правил пожежної безпеки, стан протипожежного водопостачання у Срібнянському районі розповідав начальник 14 ДПРП смт Срібне, 3 ДПРЗ м. Прилуки Костянтин Петренко.

 

Провідний фахівець Срібнянського РС УДСНС в Чернігівській області Олександр Наглий виступив перед присутніми та надав інформацію щодо стану захисних споруд (протирадіаційних укриттів) на території Срібнянського району та визначення суб’єктів господарювання, які можуть надавати послуги санітарної обробки населення та спеціальної обробки техніки на території Срібнянського району.

 

По питаннях, що виносилися на розгляд комісії прийняті відповідні рішення.