back

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС: очищення вулиць від дерев, "Тростянецька балка", протипожежне водопостачання

26 лютого 2019

 

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  (далі – ТЕБ та НС) Срібнянської районної державної адміністрації . Відкрила та провела засідання комісії її голова, голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко

 

В роботі засідання комісії ТЕБ та НС взяли участь головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації Олена Желіба, начальник 14 ДПРП (смт. Срібне) 3 ДПРЗ м. Прилуки Костянтин Петренко, провідний фахівець Срібнянського РС УДСНС  в Чернігівській області Олександр Наглий, перший заступник голови Срібнянської селищної ради Віталій Желіба, начальник Срібнянського районного сектору УДСНС України в Чернігівській області В’ячеслав Фесенко.

 

Олександр Наглий висвітлив питання щодо забезпечення промисловими засобами захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин персоналу ТОВ «Срібнянський молокозавод», КП «Комунгосп» та населення, яке потрапляє у зону можливого хімічного забруднення та доповів про стан захисних споруд (протирадіаційних укриттів) на території Срібнянського району.

Про можливі варіанти очищення вулиць та провулків населених пунктів на території Срібнянського району від дерев розповідав Костянтин Петренко. Ця робота необхідна, щоб оперативно дістатися місця пожежі чи місця надзвичайної події. 

 

Також на розгляд комісії ТЕБ та НС виносилися питання про стан протипожежного водопостачання в Срібнянському  районі та заходи щодо безпечного пропуску льодоходу, весняної повені та дощових  паводків  у  весняний  період  2019  року.

Присутні обговорили тему стану пожеж у Чернігівській області, пожежі на підконтрольних об’єктах та попередження пожеж і загибелі людей на них.

 

Останнє питання, що розглядалося членами комісії стосувалося "Тростянецької балки", а саме – попередження надзвичайної ситуації та збереження автодороги державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка в урочищі «Тростянецька балка». 

 

Голова комісії підвела підсумки засідання комісії ТЕБ та НС. По питаннях, які виносилися на розгляд прийняті відповідні рішення.